ADDING (GB)

wałach gn., ur.11.05.2007

ojciec: The Wiking (Wiking – Nadoba / Ariel)
matka: Value Added (Djamel – Vahana / Djou Said)

hodowca: HH Sheikh Mohammed Bin Rashid Al Maktoum
właściciel: Polski Klub Wiejski Sp. z o.o.

trener: M. Romanowski
stajnia: Lucky

KARIERA WYŚCIGOWA:

3-letnim:

02.05.(Próbna) 1600m – 1-y / 4 konie (1’55,2” – tor l.elast. 3,5) - video
10.06.(Europejczyka, B) 1600m – 1-y / 5 (1’53” – tor m.elast. 4,4-5) - video
08.08. Frankfurt (Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan, L) 1600m – 5-y / 9
22.08.(Białki, A) 2000m – 2-i / 8

4-letnim:

30.04.(Cometa, B) 2000m – 4-y / 4 konie - video
12.06. Hoppegarten (Preis des DRAV Präsidenten) 2000m – 5-y / 8
02.07.(Kurozwęk, B) 2600m – 5-y / 7 - video
24.07.(II) 1800m – 2-i / 10 - video
07.08.(II) 2000m – 2-i / 7 - video
21.08.(Mem. Bogdana Ziemiańskiego, I) 1800m – 2-i / 11 - video
10.09.(Wielkiego Szlema, B) 3000m – 1-y / 5 (3’36,1” – tor l.elast. 2,9) - video
09.10.(Michałowa, A) 2800m – 3-i / 8 - video
05.11.(Embargo, A) 2400m – 6-y / 8 - video

5-letnim:

08.04. Hoppegarten (Qatar NEAR Al Khawr Cup) 1800m – 8-y / 13 koni
28.04.(Cometa, B) 2000m – 4-y / 5 - video
27.05.(El Paso, Hcp. I) 2400m – 2-i / 5 - video
10.06.(Ofira, A) 2400m – 5-y / 7 - video
30.06.(Kurozwęk, Hcp. B) 2600m – 11-y / 13 - video
12.08.(II) 2000m – 2-i / 6 - video
26.08.(Mem. Bogdana Ziemiańskiego, I) 1800m – 6-y / 7 - video
22.09.(Witraża, Hcp. I) 2000m – 5-y / 9 - video
20.10.(Druida, I) 2400m – 7-y / 9 - video
04.11.(II) 1800m – 2-i / 7 - video
18.11.(Geparda, I) 1800m – 6-y / 9 - video

6-letnim:

27.04. (II) 1600m – 5-y / 7 koni - video
14.07. Sopot (III) 2000m – 1-y / 6 (2’21,4” – tor lekki 1,6)
20.07. Sopot (III) 2000m – 4-y / 6

7-letnim:

26.04.(III) 1600m – 4-y / 10 koni - video
18.05.(III) 1800m – 1-y / 6 (2’08,8” – tor elast. 3,9) - video
03.08.(Hcp. III) 1400m – 3-i / 7 - video
06.09.(III) 1800m – 5-y / 8 - video
21.09. Samorin (Wathba Stud Farm Cup) 2000m – 1-y / 6 (2’19,81”)
18.10.(Hcp. II) 1800m – 4-y / 7 - video
16.11.(Gafala, Hcp. I) 2000m – 6-y / 9 - video

8-letnim:

19.04.(Skowronka, I) 2000m – 6-y / 7 koni - video
23.05.(II) 2000m – 5-y / 7 - video
20.06.(Puchar Amazonek im. Katarzyny Szymczuk, II) 1600m – 3-i / 6 - video
01.08.(III) 1400m – 4-y / 7 - video
23.08.(IV) 1800m – 2-i / 10 - video
05.09.(Hcp. III) 2000m – 5-y / 9 - video
19.09.(El Ghazi, Hcp. I) 1400m – 2-i / 10 - video
10.10.(III) 1600m – 4-y / 8 - video
15.11.(III) 1400m – 1-y / 7 (1’42,3” – tor elast. 4) - video

9-letnim:

17.04.(III) 1600m – 6-y / 9 koni - video
14.05.(III) 2000m – 3-i / 6 - video
28.05.(III) 1400m – 4-y / 10 - video
18.06.(Hcp. II) 1800m – 5-y / 7 - video
14.08.(IV) 1400m – 4-y / 7 - video
04.09.(Hcp. III) 1800m – 3-i / 7 - video
09.10.(IV) 1600m – 2-i / 9 - video
23.10.(IV) 2000m – 3-i / 7 - video
12.11.(IV) 1800m – 2-i / 7
27.11.(IV) 1600m – 1-y / 5 (1’59,6” – tor m.elast. 4,3)

10-letnim:

30.04.(Hcp. III) 1600m – 6-y / 9 koni - video , foto
28.05.(Hcp. III) 2000m – 3-i / 10 - video , foto
01.07.(III) 1800m – 2-i / 6 - video , foto
26.07. Hoppegarten (HH Sheikha Fatima Apprentice Race) 2200m – 7-y / 7
20.08.(HH Sheikha Fatima Bint Mubarak Ladies World Championship IFAHR, IV) 1800m – 4-y / 10 - video , foto
30.09.(Hcp. III) 1400m – 7-y / 10 - video
22.10.(III) 2000m – 5-y / 7 - video , foto
05.11.(Hcp. III) 1800m – 5-y / 8 - video , foto
12.11.(IV) 2000m – 3-i / 7 - video , foto
18.11.(III) 2000m – 5-y / 6 - video , foto