FOTO


Szwadron Kawalerii Wojska Polskiego - 25.06.2017

Gon. VII - 3-letnie folbluty - 25.06.2017

Gonitwa o Puchar Generała W. Andersa - 25.06.2017

Gon. V - 2-letnie folbluty - 25.06.2017

Gon. IV - 3-letnie konie arabskie - 25.06.2017

Gonitwa o Puchar Fundacji Lotto - 25.06.2017

Gon. II - 3-letnie konie arabskie - 25.06.2017

Gon. I - 4-letnie i starsze folbluty - 25.06.2017

Gon. VII - 4-letnie i starsze konie arabskie - 24.06.2017

Gon. VI - 3-letnie konie arabskie - 24.06.2017

Gon. V - 4-letnie i starsze konie arabskie - 24.06.2017

Gon. IV - 3-letnie folbluty - 24.06.2017

Gon. III - 4-letnie i starsze folbluty - 24.06.2017

Gon. II - 3-letnie konie arabskie - 24.06.2017

Gon. I - 4-letnie i starsze folbluty - 24.06.2017

Gon. VIII - 3-letnie folbluty - 18.06.2017

Gon. VII - 4-letnie i starsze konie arabskie - 18.06.2017

Gon. VI - 3-letnie folbluty - 18.06.2017

Gon. V - 3-letnie folbluty - 18.06.2017

Gon. IV - 4-letnie i starsze folbluty - 18.06.2017

Nagroda Aschabada o Puchar Tour de Pologne - 18.06.2017

Gon. II - 3-letnie konie arabskie - 18.06.2017

Gon. I - 4-letnie i starsze folbluty - 18.06.2017

Gon. VIII - 3-letnie folbluty - 17.06.2017

Gon. VII - 4-letnie i starsze konie arabskie - 17.06.2017

Gon. VI - 3-letnie folbluty - 17.06.2017

Gon. V - 3-letnie klacze arabskie - 17.06.2017

Gon. IV - 4-letnie i starsze konie arabskie - 17.06.2017

Gonitwa uczniowska - 17.06.2017

Nagroda Bandosa - 17.06.2017

Nagroda Warszawskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku - 17.06.2017

Gon. IX - 4-letnie i starsze konie arabskie - 11.06.2017

Nagroda Ofira - 11.06.2017

Gon. VII - 3-letnie konie arabskie - 11.06.2017

Gon. VI - 3-letnie folbluty - 11.06.2017

Nagroda Iwna - 11.06.2017

Gon. IV - 4-letnie i starsze folbluty - 11.06.2017

Gon. III - 3-letnie folbluty - 11.06.2017

Nagroda Widzowa - 11.06.2017

Gon. I - 4-letnie i starsze konie arabskie - 11.06.2017

Gon. IX - 4-letnie i starsze folbluty - 10.06.2017

Nagroda Soliny - 10.06.2017

Gon. VII - 4-letnie i starsze konie arabskie - 10.06.2017

Gon. VI - 3-letnie folbluty - 10.06.2017

Nagroda El Paso - 10.06.2017

Nagroda Haracza - 10.06.2017

Gon. III - 3-letnie konie arabskie - 10.06.2017

Nagroda Errlisa - 10.06.2017

Gon. I - 4-letnie i starsze folbluty - 10.06.2017

Gon. VIII - Kłusaki francuskie - 28.05.2017

Gon. VII - 3-letnie konie arabskie - 28.05.2017

Memoriał Jerzego Jednaszewskiego - 28.05.2017

Gon. V - 4-letnie i starsze konie arabskie - 28.05.2017

Gon. IV - 3-letnie klacze pełnej krwi - 28.05.2017

Gon. III - 4-letnie i starsze konie arabskie - 28.05.2017

Gon. II - 4-letnie i starsze folbluty - 28.05.2017

Gon. I - Kłusaki francuskie - 28.05.2017

Gon. VIII - Kłusaki francuskie - 27.05.2017

Gon. VII - 3-letnie folbluty - 27.05.2017

Gon. VI - 3-letnie klacze arabskie - 27.05.2017

Gon. V - 4-letnie i starsze konie arabskie - 27.05.2017

Gon. IV - 3-letnie folbluty - 27.05.2017

Gonitwa uczniowska - 27.05.2017

Gon. II - 4-letnie i starsze folbluty - 27.05.2017

Gon. VIII - 4-letnie i starsze folbluty - 21.05.2017

Gon. VII - 3-letnie folbluty - 21.05.2017

Gon. VI - 3-letnie folbluty - 21.05.2017

Gon. V - 3-letnie konie arabskie - 21.05.2017

Nagroda Kabareta - 21.05.2017

Nagroda Rulera - 21.05.2017

Gon. II - 4-letnie i starsze folbluty - 21.05.2017

Gon. I - 4-letnie i starsze konie arabskie - 21.05.2017

Gon. VIII - 4-letnie i starsze konie arabskie - 20.05.2017

Gon. VII - 3-letnie folbluty - 20.05.2017

Gon. VI - 4-letnie i starsze folbluty - 20.05.2017

Gon. V - 4-letnie i starsze klacze arabskie - 20.05.2017

Gon. IV - 3-letnie konie arabskie - 20.05.2017

Nagroda Wiosenna - 20.05.2017

Gon. II - 3-letnie klacze pełnej krwi - 20.05.2017

Gon. I - 4-letnie i starsze folbluty - 20.05.2017

Gon. IX - 3-letnie folbluty - 14.05.2017

Gon. VIII - Kłusaki francuskie - 14.05.2017

Gon. VII - 3-letnie folbluty - 14.05.2017

Gon. VI - 4-letnie i starsze konie arabskie - 14.05.2017

Nagroda Golejewka - 14.05.2017

Gonitwa o Puchar Lotto Warsaw Fim Speedway Grand Prix of Poland - 14.05.2017

Gon. III - 3-letnie konie arabskie - 14.05.2017

Nagroda Pamira - 14.05.2017

Gon. I - Kłusaki francuskie - 14.05.2017

Gon. IX - 4-letnie i starsze konie arabskie - 13.05.2017

Gon. VIII - 4-letnie i starsze folbluty - 13.05.2017

Gon. VII - 3-letnie folbluty - 13.05.2017

Gon. VI - Kłusaki francuskie - 13.05.2017

Gon. V - 3-letnie konie arabskie - 13.05.2017

Memoriał Stanisława Sałagaja - 13.05.2017

Gon. III - 4-letnie i starsze folbluty - 13.05.2017

Nagroda Jaroszówki - 13.05.2017

Gon. I - Kłusaki francuskie - 13.05.2017

Gon. VII - 4-letnie i starsze konie arabskie - 7.05.2017

Gon. VI - 3-letnie konie arabskie - 7.05.2017

Gon. V - 3-letnie folbluty - 7.05.2017

Gon. IV - 4-letnie i starsze folbluty - 7.05.2017

Gon. III - 3-letnie klacze pełnej krwi - 7.05.2017

Nagroda Irandy - 7.05.2017

Gon. I - Kłusaki francuskie - 7.05.2017

Gon. VIII - 4-letnie i starsze konie arabskie - 6.05.2017

Gon. VII - 3-letnie folbluty - 6.05.2017

Greshnitsia (Redoute's Choice - Gadalka), 6.05.2017

Gon. VI - Kłusaki francuskie - 6.05.2017

Gon. V - 4-letnie i starsze konie arabskie - 6.05.2017

Matar (Akbars - Mukata Fata), 6.05.2017

Gon. IV - 4-letnie i starsze folbluty - 6.05.2017

Gon. III - 3-letnie klacze arabskie - 6.05.2017

Gon. II - 4-letnie i starsze folbluty - 6.05.2017

Służewiec treningowo 2017

Gon. VII - 4-letnie i starsze konie arabskie - 30.04.2017

Gon. VI - Kłusaki francuskie - 30.04.2017

Nagroda Dżamajki - 30.04.2017

Nagroda Strzegomia - 30.04.2017

Gon. III - 3-letnie folbluty - 30.04.2017

Nagroda Cometa - 30.04.2017

Gon. I - Kłusaki francuskie - 30.04.2017

Gon. IX - 4-letnie i starsze konie arabskie - 29.04.2017

Gon. VIII - 3-letnie folbluty - 29.04.2017

Gon. VII - Kłusaki francuskie - 29.04.2017

Gon. VI - 3-letnie folbluty - 29.04.2017

Gon. V - 3-letnie folbluty - 29.04.2017

Gon. IV - 4-letnie i starsze folbluty - 29.04.2017

Gon. III - 4-letnie i starsze folbluty - 29.04.2017

Gon. II - 4-letnie i starsze klacze arabskie - 29.04.2017

Gon. I - Kłusaki francuskie - 29.04.2017

Gon. VIII - Nagroda Skowronka - 23.04.2017

Gon. VII - 3-letnie folbluty - 23.04.2017

Gon. VI - 4-letnie i starsze konie arabskie - 23.04.2017

Gon. V - 3-letnie folbluty - 23.04.2017

Gon. IV - 4-letnie i starsze folbluty - 23.04.2017

Gon. III (Memoriał Tomasza Dula) - 23.04.2017

Gon. II - 4-letnie i starsze folbluty - 23.04.2017

Gon. I - Nagroda Dandolo - Handikap Otwarcia - 23.04.2017

Scufiott 2003 (Giant's Causeway - Be Mine)

Z archiwum Vioda-Racing

Służewiec - 27.11.2016

Nagroda Zamknięcia Sezonu - 27.11.2016

Służewiec - 20.11.2016

Nagroda Geparda - 20.11.2016

Nagroda Jesienna - 20.11.2016

Nagroda Wikinga - 20.11.2016

Nagroda Nemana - 20.11.2016

Służewiec - 12.11.2016

Służewiec - 6.11.2016

Nagroda Sasanki - 6.11.2016

Gonitwa uczniowska - 6.11.2016

Służewiec - 5.11.2016

Służewiec - 30.10.2016

Nagroda Porównawcza dla koni arabskich - 30.10.2016

Nagroda Mokotowska - 30.10.2016

Nagroda Upsali - 30.10.2016

Służewiec - 29.10.2016

Służewiec - 23.10.2016

Nagroda Criterium - 23.10.2016

Nagroda Sac-a-Papier - 23.10.2016

Służewiec - 15.10.2016

Służewiec - 9.10.2016

Nagroda Michałowa - 9.10.2016

Nagroda Sambora - 9.10.2016

Służewiec - 8.10.2016

Memoriał Bogdana Tomaszewskiego - 8.10.2016

Gonitwa dla 4-letnich i starszych koni IV grupy - 2.10.2016

Gonitwa międzynarodowa dla 2-letnich koni II grupy - 2.10.2016

Nagroda Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - 2.10.2016

Nagroda Mosznej - 2.10.2016

Gonitwa o Puchar Marki Apart Natural - 2.10.2016

Nagroda Cardei - 2.10.2016

Gonitwa o Puchar Firmy Deltima - 2.10.2016

Wielka Warszawska - 2.10.2016

Służewiec - 1.10.2016

Nagroda Bandoli - 1.10.2016

Nagroda Pierrota - 1.10.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 25.09.2016

Nagroda Jaguara - 25.09.2016

Gonitwy koni arabskich - Służewiec, 25.09.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 18.09.2016

Gonitwy koni arabskich - Służewiec, 18.09.2016

Nagroda Gazelli, Mlechy i Sahary (Oaks) - 18.09.2016

Nagroda Polskiego Związku Hodowców Koni Arabskich - 18.09.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 17.09.2016

Gonitwy koni arabskich - Służewiec, 17.09.2016

Nagroda Korabia - 17.09.2016

Nagroda Rzeki Wisły - 17.09.2016

Służewiec - 11.09.2016

Nagroda Amuratha - 11.09.2016

Gonitwa uczniowska - 11.09.2016

Nagroda Dakoty - 11.09.2016

Służewiec - 10.09.2016

Nagroda Przedświta - 10.09.2016

Nagroda Wielkiego Szlema - 10.09.2016

Służewiec - 4.09.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 3.09.2016

Gonitwy koni arabskich - Służewiec, 3.09.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 28.08.2016

Gonitwy koni arabskich - Służewiec, 28.08.2016

Nagroda SK Krasne - 28.08.2016

Nagroda St. Leger - 28.08.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 27.08.2016

Gonitwy koni arabskich - Służewiec, 27.08.2016

Nagroda Orli - 27.08.2016

Dzień Arabski na Służewcu - 21.08.2016

Nagroda Białki - 21.08.2016

Al Khalediah Poland Cup - 21.08.2016

Memoriał Bogdana Ziemiańskiego - 21.08.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 20.08.2016

Gonitwa dla 3-letnich koni arabskich - 20.08.2016

Nagroda Próbna - 20.08.2016

Nagroda Pink Pearla - 20.08.2016

Nagroda Skarba - 20.08.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 14.08.2016

Gonitwy koni arabskich - Służewiec, 14.08.2016

Nagroda Deer Leapa - 14.08.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 13.08.2016

Gonitwy koni arabskich - Służewiec, 13.08.2016

Nagroda Espadona - 13.08.2016

Służewiec - 7.08.2016

Kłusaki - 7.08.2016

Gonitwa dla 2-letnich koni pełnej krwi - 7.08.2016

Gonitwa dla 3-letnich koni arabskich - 7.08.2016

Gonitwa uczniowska - 7.08.2016

Służewiec - 6.08.2016

Hairstyle Służewiec czyli jak się czeszą służewieckie araby

Służewiec - 31.07.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 30.07.2016

Gonitwa uczniowska - 30.07.2016

Gonitwy koni arabskich - Służewiec, 30.07.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 24.07.2016

Gonitwy koni arabskich - Służewiec, 24.07.2016

Nagroda Figaro - 24.07.2016

Nagroda Koheilana I - 24.07.2016

Derby Arabskie - 24.07.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 23.07.2016

Gonitwy koni arabskich - Służewiec, 23.07.2016

Nagroda Syreny - 23.07.2016

Nagroda Dorpata - 23.07.2016

Gonitwy grupowe koni pełnej krwi - Służewiec, 3.07.2016

Memoriał Fryderyka Jurjewicza - 3.07.2016

Nagroda Prezesa Totalizatora Sportowego - 3.07.2016

DERBY - Nagroda Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Służewiec, 3.07.2016

Gonitwy koni arabskich - Służewiec, 2.07.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 2.07.2016

Nagroda Borka - 2.07.2016

Służewiec - 26.06.2016

Gonitwy koni arabskich - Służewiec, 25.06.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 25.06.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 19.06.2016

Gonitwy koni arabskich - Służewiec, 19.06.2016

Gonitwa o Puchar Dziekana Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW - 19.06.2016

Kłusaki - 19.06.2016

Nagroda Aschabada - 19.06.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 18.06.2016

Gonitwy koni arabskich - Służewiec, 18.06.2016

Gonitwa uczniowska - 18.06.2016

Gonitwy grupowe koni pełnej krwi - Służewiec, 12.06.2016

Nagroda Soliny - 12.06.2016

Nagroda Haracza - 12.06.2016

Nagroda Widzowa - 12.06.2016

Nagroda Iwna - 12.06.2016

Gonitwy koni arabskich - Służewiec, 11.06.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 11.06.2016

Nagroda Bandosa - 11.06.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 29.05.2016

Gonitwy koni arabskich - Służewiec, 29.05.2016

Memoriał dr Aleksandra Falewicza - 29.05.2016

Nagroda Ofira - 29.05.2016

Gonitwa dla 3-letnich koni arabskich - 29.05.2016

Gonitwa dla 4-letnich i starszych koni arabskich - 28.05.2016

Handikap dla 4-letnich i starszych koni pełnej krwi - 28.05.2016

Gonitwa dla 3-letnich klaczy arabskich - 28.05.2016

Gonitwa dla 3-letnich koni pełnej krwi - 28.05.2016

Gonitwa dla 4-letnich i starszych koni arabskich - 28.05.2016

Nagroda El Paso - 28.05.2016

Memoriał Jerzego Jednaszewskiego - 28.05.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 22.05.2016

Gonitwy koni arabskich - Służewiec, 22.05.2016

V Gonitwa o Puchar Adwokatury Polskiej - 22.05.2016

Nagroda Rulera - 22.05.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 21.05.2016

Gonitwy koni arabskich - Służewiec, 21.05.2016

Gonitwa o Puchar Marki Somfy - 21.05.2016

Nagroda Wiosenna - 21.05.2016

Służewiec - 15.05.2016

Gonitwa uczniowska - 15.05.2016

Nagroda Kabareta - 15.05.2016

Kłusaki - 15.05.2016

Nagroda Golejewka - 15.05.2016

Służewiec - 14.05.2016

Kłusaki - 14.05.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 8.05.2016

Gonitwy koni arabskich - Służewiec, 8.05.2016

Nagroda Pamira - 8.05.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 7.05.2016

Gonitwy koni arabskich - Służewiec, 7.05.2016

Nagroda Irandy - 7.05.2016

Memoriał Stanisława Sałagaja - 7.05.2016

Służewiec - 1.05.2016

Kłusaki - 1.05.2016

Nagroda Dżamajki (seria B) - 1.05.2016

Nagroda Strzegomia - 1.05.2016

Służewiec - 30.04.2016

Kłusaki - 30.04.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 24.04.2016

Handikap dla koni arabskich III grupy - 24.04.2016

Kłusaki - 24.04.2016

Nagroda Cometa - 24.04.2016

Gonitwy koni pełnej krwi - Służewiec, 23.04.2016

Gonitwy koni arabskich - Służewiec, 23.04.2016

Kłusaki - 23.04.2016

Służewiec - 17.04.2016

Memoriał Tomasza Dula - 17.04.2016

Nagroda Skowronka - 17.04.2016

Nagroda Dandolo - Handikap Otwarcia - 17.04.2016

Nagroda Zamknięcia Sezonu - 22.11.2015

Służewiec - 15.11.2015

Służewiec - 14.11.2015

Służewiec - 8.11.2015

Nagroda Nemana - 8.11.2015

Nagroda Czorta - 8.11.2015

Służewiec - 7.11.2015

Nagroda Sasanki - 7.11.2015

Nagroda Porównawcza - 31.10.2015

Służewiec - 25.10.2015

Służewiec - 24.10.2015

Nagroda Sac-a-Papier - 24.10.2015

Wielka Służewiecka - 24.10.2015

Służewiec - 17-18.10.2015

Służewiec - 11.10.2015

Nagroda Peptona - 11.10.2015

Memoriał Bogdana Tomaszewskiego - 11.10.2015

Nagroda Sambora - 11.10.2015

Służewiec - 10.10.2015

Nagroda Druida - 10.10.2015

Gonitwa dla 4-letnich i st. koni arabskich III grupy - 10.10.2015

Nagroda Michałowa - 10.10.2015

Służewiec - 4.10.2015

Służewiec - 3.10.2015

Gonitwa dla 4-letnich i starszych koni arabskich III grupy - 3.10.2015

Nagroda Hipokratesa - 3.10.2015

Nagroda Pierrota - 3.10.2015

Służewiec - 27.09.2015

Nagroda Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi (Przychówku) - 27.09.2015

Nagroda Mosznej - 27.09.2015

Nagroda Cardei - 27.09.2015

Nagroda Hubala - 27.09.2015

Wielka Warszawska - 27.09.2015

Służewiec - 26.09.2015

Przegląd jesienny w Stadninie Koni Krasne, 23.09.2015

Służewiec - 20.09.2015

Nagroda Eldona - Wathba Stud Farm Cup - 20.09.2015

Nagroda Rzeki Wisły - 20.09.2015

Nagroda Gazelli, Mlechy i Sahary (Oaks) - 20.09.2015

Gonitwa pod honorowym patronatem Ambasadora Republiki Czeskiej JE Jakuba Karfika - 20.09.2015

Nagroda Polskiego Związku Hodowców Koni Arabskich - 20.09.2015

Służewiec - 19.09.2015

Gonitwa dla 2-letnich koni II grupy - 19.09.2015

Nagroda El Ghazi - 19.09.2015

Służewiec - 13.09.2015

Nagroda Próbna - 13.09.2015

Nagroda Baska - 13.09.2015

Służewiec - 12.09.2015

Puchar Amazonek im. Katarzyny Szymczuk - 12.09.2015

Nagroda Wielkiego Szlema - 12.09.2015

Służewiec - 6.09.2015

Nagroda Dakoty - 6.09.2015

Nagroda Korabia - 6.09.2015

Służewiec - 5.09.2015

Gonitwa uczniowska - 5.09.2015

Nagroda Przedświta - 5.09.2015

Służewiec - 30.08.2015

Nagroda Orli - 30.08.2015

Gonitwa Ursynowska - 30.08.2015

Gonitwa o Puchar Fundacji Lotto Milion Marzeń - 30.08.2015

Nagroda Baracza - 30.08.2015

Nagroda St. Leger - 30.08.2015

Służewiec - 29.08.2015

Nagroda SK Krasne - 29.08.2015

Nagroda Galileo - 29.08.2015

Służewiec - 23.08.2015

Nagroda Białki - 23.08.2015

Al Khalediah Poland Cup - 23.08.2015

Memoriał Bogdana Ziemiańskiego - 23.08.2015

Nagroda Sabelliny - 23.08.2015

H.H. Sheikha Fatima Bint Mubarak Apprentice World Championship IFAHR - 23.08.2015

Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan - Nagroda Europy - 23.08.2015

Służewiec - 22.08.2015

Gonitwa dla 3-letnich klaczy arabskich II grupy - 22.08.2015

Gonitwa dla 3-letnich koni III grupy - 22.08.2015

Gonitwa dla 4-letnich i starszych koni III grupy - 22.08.2015

Służewiec - 16.08.2015

Nagroda Skarba - 16.08.2015

Służewiec - 15.08.2015

Nagroda Pink Pearla - 15.08.2015

Nagroda Wilanowska - 15.08.2015

Nagroda Deer Leapa - 15.08.2015

Służewiec - 09.08.2015

Gonitwa dla 3-letnich klaczy III grupy - 09.08.2015

Hcp. III gr. dla 4-letnich i starszych koni arabskich - 9.08.2015

Gonitwa dla 2-letnich koni II grupy - 09.08.2015

Gonitwa dla 3-letnich koni arabskich II grupy - 09.08.2015

Służewiec - 08.08.2015

Gonitwa dla 4-letnich i starszych koni IV grupy - 08.08.2015

Gonitwa dla 4-letnich i starszych koni arabskich IV grupy - 08.08.2015

Gonitwa dla 3-letnich koni IV grupy - 08.08.2015

Gonitwa dla 2-letnich koni II grupy - 08.08.2015

Służewiec - 02.08.2015

Nagroda Eukaliptusa - 02.08.2015

Gonitwa uczniowska - 02.08.2015

Nagroda Bojgarda - 02.08.2015

Służewiec - 01.08.2015

Nagroda Kozienic - 01.08.2015

Nagroda Trafa - 01.08.2015

Memoriał Jerzego Eliasa - 01.08.2015

Służewiec - 26.07.2015

Wathba Stud Farm Cup - 26.07.2015

Nagroda Figaro - 26.07.2015

Nagroda Syreny - 26.07.2015

Derby arabskie - 26.07.2015

Służewiec - 25.07.2015

Nagroda Demon Cluba - 25.07.2015

Nagroda Amuratha - 25.07.2015

Hipodrom Sopot, 18-19.07.2015

Ułani - Służewiec, 5.07.2015

Służewiec - 5.07.2015

Gonitwa o Puchar Audi Krotoski-Cichy - 5.07.2015

Memoriał Fryderyka Jurjewicza - 5.07.2015

Nagroda Prezesa Totalizatora Sportowego - 5.07.2015

Nagroda 1. Dywizji Kawalerii Wojska Polskiego - 5.07.2015

DERBY - Nagroda Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - 5.07.2015

Służewiec - 4.07.2015

Nagroda Próbna - 4.07.2015

Nagroda Borka - 4.07.2015

Gonitwa eksterierowa - 4.07.2015

Nagroda Kurozwęk - 4.07.2015

Służewiec - 28.06.2015

Nagroda Janowa - 28.06.2015

Służewiec - 27.06.2015

Gonitwa uczniowska - 27.06.2015

Nagroda Koheilana I - 27.06.2015

Trening - Służewiec, 27.06.2015

Służewiec - 21.06.2015

Gonitwa uczniowska - 21.06.2015

Nagroda Aschabada - 21.06.2015

Służewiec - 20.06.2015

Nagroda Errlisa - 20.06.2015

Puchar Amazonek im. Katarzyny Szymczuk - 20.06.2015

Służewiec - 7.06.2015

Nagroda Bandosa - 7.06.2015

Nagroda Iwna - 7.06.2015

Nagroda Widzowa - 7.06.2015

Służewiec - 6.06.2015

Nagroda Soliny - 6.06.2015

Nagroda Haracza - 6.06.2015

Nagroda Europejczyka - 6.06.2015

Służewiec - 31.05.2015

H.H. Sheikha Fatima Bint Mubarak Apprentice World Championship IFAHR - 31.05.2015

H.H. Sheikha Fatima Bint Mubarak Ladies World Championship IFAHR - 31.05.2015

Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan International Cup - Nagroda Ofira - 31.05.2015

Służewiec - 30.05.2015

Nagroda Hadriana - 30.05.2015

Memoriał Jerzego Jednaszewskiego - 30.05.2015

Gonitwa uczniowska - 30.05.2015

Służewiec - 24.05.2015

Służewiec - 23.05.2015

Gonitwa o Puchar Panny Młodej - 23.05.2015

Służewiec - 17.05.2015

Gonitwa o Puchar Adwokatury - 17.05.2015

Nagroda Rulera - 17.05.2015

Służewiec - 16.05.2015

Nagroda Kabareta - 16.05.2015

Nagroda Wiosenna - 16.05.2015

Nagroda Jaroszówki - 16.05.2015

Służewiec - 10.05.2015

Nagroda Pamira - 10.05.2015

Nagroda Golejewka - 10.05.2015

Memoriał dr Aleksandra Falewicza - 10.05.2015

Służewiec - 3.05.2015

Nagroda uczniowska - 3.05.2015

Służewiec - 2.05.2015

Nagroda uczniowska - 2.05.2015

Służewiec - 26.04.2015

Nagroda Strzegomia - 26.04.2015

Służewiec - 25.04.2015

Nagroda Dżamajki - 25.04.2015

Nagroda Cometa - 25.04.2015

Służewiec - 19.04.2015

Gonitwa o Puchar Rozety.pl - 19.04.2015

Nagroda Skowronka - 19.04.2015

Memoriał Tomasza Dula - 19.04.2015

Nagroda Dandolo - Handikap Otwarcia - 19.04.2015

Przegląd w Stajni Rosłońce, 11.04.2015

Służewiec - 23.11.2014

Nagroda Gangesa - 23.11.2014

Nagroda Zamknięcia Sezonu - 23.11.2014

Nagroda Nemana - 23.11.2014

Służewiec - 22.11.2014

Nagroda Upsali - 22.11.2014

Służewiec - 16.11.2014

Nagroda Baska - 16.11.2014

Nagroda Gafala - 16.11.2014

Służewiec - 15.11.2014

Nagroda Sasanki - 15.11.2014

Służewiec - 10.11.2014

Nagroda Zamknięcia Sezonu Płotowego - 10.11.2014

Nagroda Orli - 9.11.2014

Służewiec - 9.11.2014

Nagroda Sac-a-Papier - 9.11.2014

Nagroda Porównawcza - 9.11.2014

Służewiec - 2.11.2014

Nagroda Zenda - 2.11.2014

Nagroda Criterium - 2.11.2014

Służewiec - 26.10.2014

Nagroda Batyskafa - 26.10.2014

Nagroda Mokotowska - 26.10.2014

Służewiec - 25.10.2014

Nagroda Czorta - 25.10.2014

Wielka Służewiecka - 25.10.2014

Nagroda Efforty - 25.10.2014

Służewiec - 19.10.2014

Nagroda Łazienkowska - 19.10.2014

Nagroda Witraża - 19.10.2014

Nagroda Bandoli - 19.10.2014

Nagroda Wielkiego Szlema - 19.10.2014

Gonitwa uczniowska - 18.10.2014

Służewiec - 18.10.2014

Nagroda Sarmacji - 12.10.2014

Służewiec - 12.10.2014

Nagroda "Życia Warszawy" - 12.10.2014

Służewiec - 11.10.2014

Nagroda Sambora - 11.10.2014

Nagroda uczniowska - 11.10.2014

Ułani - Warszawa, 5.10.2014

Służewiec - 5.10.2014

Nagroda Cardei - 5.10.2014

Nagroda Mosznej - 5.10.2014

Nagroda Hubala - 5.10.2014

Wielka Warszawska - 5.10.2014

Służewiec - 4.10.2014

Nagroda Calderona - 4.10.2014

Nagroda Michałowa - 4.10.2014

Służewiec - 28.09.2014

Gonitwa pod honorowym patronatem Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej - 28.09.2014

Gonitwa pod honorowym patronatem Ambasadora Republiki Czeskiej - 28.09.2014

Nagroda Toru Wyścigowego w Pardubicach - 28.09.2014

Nagroda El Ghazi - 28.09.2014

Nagroda Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - 28.09.2014

Nagroda o puchar firmy Hator - 27.09.2014

Nagroda Pierrota - 27.09.2014

Nagroda Rzeki Wisły - 27.09.2014

Gonitwa o puchar Stadniny Pegaz - Warszawa, 27.09.2014

Gonitwa uczniowska o puchar Stadniny Koni Damis - 27.09.2014

Gonitwa o puchar firmy Equinox - 27.09.2014

Gonitwa o puchar firmy WetFarma - 27.09.2014

Gonitwa o puchar firmy Over Horse - 27.09.2014

Służewiec - 21.09.2014

Nagroda Wilanowska - 21.09.2014

Nagroda Witezia II - 21.09.2014

Nagroda Próbna - 14.09.2014

Nagroda Arry - 14.09.2014

Służewiec - 14.09.2014

Nagroda Korabia - 14.09.2014

Nagroda Przedświta - 14.09.2014

Gazelli, Mlechy i Sahary (Oaks arabski) - 14.09.2014

Nagroda Vilniusa - 13.09.2014

Służewiec - 13.09.2014

Nagroda Errlisa - 13.09.2014

Nagroda Deer Leapa - 13.09.2014

Nagroda Kastora - 13.09.2014

Służewiec - 6.09.2014

Służewiec - 31.08.2014

Nagroda Ursynowska - 31.08.2014

Nagroda Próbna - Gonitwa imienia Pułku Armii Krajowej "Baszta" - 31.08.2014

Nagroda Dakoty - 31.08.2014

St. Leger - 31.08.2014

Służewiec - 30.08.2014

Nagroda SK Krasne - 30.08.2014

H.H. Sheikha Fatima Bint Mubarak Ladies World Championship - 24.08.2014

Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan - N. Europy - 24.08.2014

Nagroda Sabelliny - 24.08.2014

Nagroda Białki - 24.08.2014

Gonitwa o puchar Noble Bank - 24.08.2014

Al Khalediah Poland Cup - 24.08.2014

Memoriał Bogdana Ziemiańskiego - 24.08.2014

Gonitwa o puchar BMW Auto Fus - 24.08.2014

Nagroda Scyrisa - 23.08.2014

Służewiec - 23.08.2014

Nagroda Pink Pearla - 23.08.2014

Służewiec - 17.08.2014

Gonitwa uczniowska - 17.08.2014

Gonitwa o nagrodę Warsaw Rally 2014 - 16.08.2014

Służewiec - 16.08.2014

Nagroda Bojgarda - 16.08.2014

Nagroda Demony - 10.08.2014

Nagroda Próbna - 10.08.2014

Nagroda Wathba Stud Farm - Orgii - 10.08.2014

Gonitwa o podkowę Wenus - 10.08.2014

Puchar Amazonek im. Katarzyny Szymczuk - 10.08.2014

Gonitwa pod patronatem ING Życie - 10.08.2014

Służewiec - 9.08.2014

Kłusaki - 9.08.2014

Gonitwa uczniowska - 9.08.2014

Gonitwa pod patronatem Ambasady Republiki Kuby w Warszawie - 9.08

Nagroda Dorpata - 9.08.2014

Służewiec - 3.08.2014

Nagroda Europejczyka - 3.08.2014

Nagroda Syreny - 3.08.2014

Nagroda Próbna - 3.08.2014

Służewiec - 2.08.2014

Nagroda Demon Cluba - 2.08.2014

Nagroda Kozienic - 2.08.2014

Służewiec - 27.07.2014

Nagroda PZHKA - 27.07.2014

Nagroda Ofira - 27.07.2014

Derby arabskie - 27.07.2014

Kozienice, 18.07.2014

Vioda - Kozienice, 18.07.2014

Służewiec - 6.07.2014

Memoriał Fryderyka Jurjewicza - 6.07.2014

Nagroda Próbna o puchar France Galop - 6.07.2014

Gonitwa o puchar Noble Bank - 6.07.2014

Nagroda Novary - 6.07.2014

Gonitwa pod patronatem magazynu Gala - 6.07.2014

1. Dywizji Kawalerii Wojska Polskiego - 6.07.2014

Derby - 6.07.2014

Służewiec - 5.07.2014

Nagroda Bandosa - 5.07.2014

Dwulatki - 5.07.2014

Nagroda Janowa - 5.07.2014

Nagroda Figaro - 5.07.2014

Nagroda Koheilana I - 5.07.2014

Trening - Służewiec, 5.07.2014

Trening - Służewiec, 3.07.2014

Trening - Służewiec, 2.07.2014

Służewiec - 29.06.2014

Nagroda o puchar marki Keno - 29.06.2014

Nagroda o puchar marki Lotto - 29.06.2014

Nagroda o puchar Noble Bank - 29.06.2014

Nagroda Prezesa Totalizatora Sportowego - 29.06.2014

Stajnia Rosłońce - 28.06.2014

Służewiec - 28.06.2014

Gonitwa koni półkrwi - 28.06.2014

Gonitwa pod honorowym patronatem Ambasadora Federacji Rosyjskiej

Służewiec - 22.06.2014

Memoriał Jerzego Jednaszewskiego - 22.06.2014

Nagroda uczniowska - 22.06.2014

Służewiec - 21.06.2014

Nagroda Borka - 21.06.2014

Nagroda Kurozwęk - 21.06.2014

Trening - Służewiec, 21.06.2014

Trening - Służewiec, 20.06.2014

Trening - Służewiec, 19.06.2014

Służewiec - 15.06.2014

Nagroda Aschabada - 15.06.2014

Gonitwa uczniowska - 15.06.2014

Kłusaki - 14.06.2014

Nagroda Kabareta - 14.06.2014

14.06.2014 - Służewiec

8.06.2014 - Służewiec

7.06.2014 - Służewiec

Nagroda Cometa - 7.06.2014

Nagroda Iwna - 7.06.2014

Nagroda Soliny - 7.06.2014

Nagroda Hadriana - 7.06.2014

Trening - Służewiec, 7.06.2014

31.05.2014 - Służewiec

Nagroda Widzowa - 31.05.2014

25.05.2014 - Służewiec

Kłusaki - Służewiec, 25.05.2014

Nagroda Haracza - 25.05.2014

Puchar Uniwersytetu Trzeciego Wieku - 25.05.2014

24.05.2014 - Służewiec

Kłusaki - Służewiec, 24.05.2014

18.05.2014 - Służewiec

Nagroda Eukaliptusa - 18.05.2014

Kłusaki - Służewiec, 18.05.2014

Nagroda Rulera - 18.05.2014

17.05.2014 - Służewiec

Nagroda Wiosenna - 17.05.2014

Gonitwa o Puchar Adwokatury Polskiej - 17.05.2014

11.05.2014 - Służewiec

Nagroda Golejewka - 11.05.2014

Nagroda uczniowska - 11.05.2014

Wyścigi koni półkrwi - 10.05.2014

Memoriał Stanisława Sałagaja - 10.05.2014

10.05.2014 - Służewiec

Nagroda Jaroszówki - 4.05.2014

4.05.2014 - Służewiec

Kłusaki - Służewiec, 4.05.2014

3.05.2014 - Służewiec

Kłusaki - Służewiec, 3.05.2014

27.04.2014 - Służewiec

Nagroda Dżamajki - 27.04.2014

Nagroda Skowronka - 27.04.2014

Gonitwa o puchar Rozety.pl - 27.04.2014

Nagroda Strzegomia - 27.04.2014

26.04.2014 - Służewiec

Stajnia Rosłońce, 12.04.2014r.

Trochę inne Kozienice - 28.08.2013

Kozienice 2013

Nagroda Zamknięcia Sezonu - 24.11.2013

Służewiec - 24.11.2013

Służewiec - 23.11.2013

Służewiec - 17.11.2013

Służewiec - 16.11.2013

Służewiec - 10.11.2013

Nagroda Czorta - 10.11.2013

Nagroda Sac-a-Papier - 10.11.2013

Służewiec - 9.11.2013

Nagroda Łazienkowska - 9.11.2013

Nagroda Zamknięcia Sezonu Płotowego - 9.11.2013

Służewiec - 3.11.2013

Nagroda Porównawcza - 3.11.2013

Nagroda Criterium - 3.11.2013

Służewiec - 2.11.2013

Służewiec - 27.10.2013

Nagroda Mokotowska - 27.10.2013

Służewiec - 26.10.2013

Nagroda Sambora - 26.10.2013

Gonitwa uczniowska - 26.10.2013

Nagroda Efforty - 26.10.2013

Służewiec - 20.10.2013

Nagroda Pink Pearla - 20.10.2013

Służewiec - 19.10.2013

Nagroda Villarsa - 19.10.2013

Wielka Służewiecka - 19.10.2013

Służewiec - 13.10.2013

Puchar Aplikantów Izby Adwokackiej w Warszawie - 13.10.2013

Służewiec - 12.10.2013

Nagroda Michałowa - 6.10.2013

6.10.2013 - Służewiec

Puchar Amazonek im. Katarzyny Szymczuk - 6.10.2013

Nagroda "Życia Warszawy" - 6.10.2013

5.10.2013 - Służewiec

29.09.2013 - Służewiec

Wielka Warszawska - 29.09.2013

28.09.2013 - Służewiec

Gonitwa uczniowska - 28.09.2013, Służewiec

Nagroda Pierrota - 28.09.2013, Służewiec

22.09.2013, Służewiec

21.09.2013, Służewiec

Trening - Służewiec, 20.09.2013

15.09.2013

14.09.2013


http://www.polskatimes.pl/artykul/165009,vioda-zawstydza-caly-totalizator

Smile :)