HOT WING (IRE)

wałach gn., ur.26.02.2007

ojciec: Hawk Wing (Woodman – La Lorgnette / Val de L'Orne)
matka: Crystal Theatre (King's Theatre – Solar Crystal / Alzao)

hodowca: M. Poland
właściciel: D. i R. Kędziora

trener: M. Janikowski
stajnia: Milanówek

KARIERA WYŚCIGOWA:

2-letnim (tr L. Reuterskiold Jr):

08.10. Jägersro (Goodwood-Løpning) 1600m – 2-i / 2 konie
17.10. Klampenborg (Vinterfavoriternes Ærespræmie) 1600m – 1-y / 8 (1’40,9” – tor ciężki)
31.10. Klampenborg (Basnæsløp) 1800m – 1-y / 5 (1’58,1” – tor m.elast.)

3-letnim (tr L. Reuterskiold Jr):

24.04. Klampenborg (Willie Waugh Løb) 1600m – 3-i / 5 koni
20.05. Jägersro (Axel-Thorngren-Løpning) 2200m – 4-y / 4
10.06. Øvrevoll (Norsk 2000 Guineas) 1600m – 4-y / 9
29.07. Øvrevoll (Subaru Derby Trial) 2160m – 3-i / 8
22.08. Øvrevoll (Subaru Norsk Derby, L) 2400m – 8-y / 15
09.10. Klampenborg (Per Villum Hansen Handicap) 1600m – 8-y / 10
09.11. Øvrevoll (Dagbladet Eliteløp) 1600m – 6-y / 10
03.12. Øvrevoll (Jadeite Løp) 1750m – 1-y / 9 (1’54,2” – tor l.elast.)
17.12. Øvrevoll (Takk For I Ar Løp) 1750m – 2-i / 8

4-letnim (tr I. Vergara):

21.04. Øvrevoll (Blue Chief Eliteløp) 1600m – 4-y / 5 koni
26.05. Øvrevoll (Hackman Løp) 1980m – 3-i / 13
16.06. Øvrevoll (Kimola Eliteløp) 2160m – 1-y / 10 (2’19,8” – tor l.elast.)
07.07. Øvrevoll (Subaru Cup - Sølvdivisjon) 1600m – 12-y / 12
11.08. Øvrevoll (Nokia N9 Eliteløp) 1800m – 3-i / 6
28.08. Øvrevoll (Marit Sveaas Minneløp, G3) 1800m – 13-y / 13
16.09. Øvrevoll (Ash Warrior Løp) 2160m – 8-y / 8
19.10. Øvrevoll (Fortuna Victoria Eliteløp) 1600m – 15-y / 15
27.10. Øvrevoll (Høstfinale Stayer - Sølvdivisjon) 2400m – 3-i / 8
03.11. Øvrevoll (Dagbladet Høstfinale) 1600m – 5-y / 10
23.11. Øvrevoll (King of Sweden Løp) 1750m – 6-y / 6
11.12. Täby (Klass 1 Handicap) 1600m – 10-y / 10

5-letnim (tr I. Vergara):

03.05. Øvrevoll (Damachida Løp) 1750m – 4-y / 7 koni
17.05. Øvrevoll (Final Care Eliteløp) 1980m – 3-i / 5
31.05. Øvrevoll (Heavy Loaded Eliteløp) 1600m – 2-i / 9
21.06. Øvrevoll (SG Finans Løp, Hcp.) 2160m – 3-i / 13
11.07. Øvrevoll (Subaru Cup - Sølvdivisjon) 1600m – 2-i / 11
02.08. Øvrevoll (Quirt Løp) 1800m – 1-y / 11 (1’56,2” – tor ciężki)
09.08. Øvrevoll (Subaru Cup - Sølvdivisjon) 2400m – 5-y / 12
26.10. Øvrevoll (Høstfinale - Sølvdivisjon) 2400m – 6-y / 8
02.11. Øvrevoll (Dagbladet Løp) 1750m – 6-y / 6
16.11. Øvrevoll (Jungle Patrol Løp) 1600m – 6-y / 6
21.11. Øvrevoll (Kings Express Løp) 2400m – 1-y / 5 (2’39,2” – tor l.elast.)

6-letnim (tr I. Vergara):

01.05. Øvrevoll (Dipple Løp) 1600m – 5-y / 11 koni
09.05. Øvrevoll (Exaltation Løp) 2400m – 2-i / 7
23.05. Øvrevoll (Eliteløp) 1750m – 4-y / 5
08.06. Øvrevoll (Impetuous Air Løp) 2400m – 6-y / 8
01.08. Øvrevoll (Quick Knock Løp) 1730m – 5-y / 10
08.08. Øvrevoll (Subaru Cup - Sølvdivisjon Stayer) 2400m – 5-y / 8
08.09. Göteborg (Hambo-Handicap) 2400m – 7-y / 10
10.10. Øvrevoll (Chiquette Eliteløp) 1750m – 2-i / 7
16.10. Øvrevoll (Høstfinale - Sølvdivisjon) 2400m – 1-y / 5 (2’37” – tor l.elast.)
01.11. Øvrevoll (Gipsy Hall Løp) 2400m – 3-i / 5
15.11. Øvrevoll (Icaros Løp) 1750m – 6-y / 8
22.11. Øvrevoll (Jaunty Jack Løp) 2400m – 8-y / 9

7-letnim (tr I. Vergara):

04.09. Øvrevoll (Sarina Løp) 2400m – 3-i / 6 koni
18.09. Øvrevoll (Eliteløp) 1980m – 5-y / 7
03.10. Øvrevoll (Zafoir Løp) 2400m – 2-i / 7
24.10. Øvrevoll (Down Raid Løp) 2400m – 5-y / 7
07.11. Øvrevoll (Festina Lente Løp) 2400m – 8-y / 8
21.11. Øvrevoll (Hovman Løp) 2400m – 3-i / 5
28.11. Øvrevoll (In The Red Løp) 2400m – 3-i / 7
21.12. Täby (Gösta Wahlberghandicap) 2000m – 6-y / 6

8-letnim (tr I. Vergara):

22.04. Øvrevoll (Bold Light Løp) 2400m – 1-y / 7 koni (2’39,3” – tor l.elast.)
07.05. Øvrevoll (Duke of York Løp) 2400m – 1-y / 6 (2’32,4” – tor elast.)
21.05. Øvrevoll (Figaro Løp) 2400m – 3-i / 6
04.06. Øvrevoll – płoty (Hekkeløps Serie I) 3200m – 1-y / 8 (3’45,5” – tor elast.)
23.07. Øvrevoll (Major CHR F Michelets Minneløp) 2830m – 1-y / 10 (3’01,1” – tor l.elast.)
13.08. Øvrevoll – płoty (Hekkeløps Serie II) 3450m – 1-y / 8 (3’49,5” – tor l.elast.)
03.09. Øvrevoll – płoty (Bærum Kommunes Hekkeløp) 3450m – 1-y / 6 (4’05,4” – tor ciężki)
04.10. Øvrevoll – płoty (Hekkeløps Serie IV) 3450m – 2-i / 5
23.10. Øvrevoll – płoty (San Pellegrino Hekkeløpsfinale) 3450m – 1-y / 6 (3’53,2” – tor l.elast.)

9-letnim (tr I. Vergara):

28.04. Øvrevoll (Brown Ale Eliteløp) 2400m – 2-i / 5 koni
18.05. Täby – płoty (H M Drottningens Pris) 3800m – 1-y / 6 (4’11,5” – tor l.elast.)
11.06. Stromsholm – płoty (Det 39e Easyfix Svenskt Champion Hurdle) 3700m – 4-y / 10
19.07. Bro Park – płoty (Wise Move Silver) 3000m – 3-i / 7
18.08. Øvrevoll – płoty (Bærum Kommunes Hekkeløp) 3450m – 1-y / 5 (3’52,7” – tor l.elast.)
02.10. Øvrevoll – płoty (Øvrevoll Champion Hurdle) 3950m – 1-y / 5 (4’18,6” – tor elast.)

10-letnim:

28.10.(III) 1800m – 4-y / 6 koni - video , foto
18.11.(III) 1600m – 7-y / 7 - video , foto