VIA VERDI KOSSACK (NL)
ogier s., ur.?.?.2004 - 2016
ojciec: Marwan I (Manganate – Marifa / Cheri Bibi)
matka: Vesna (Aswan – Stihia / Topol)
hodowca: The Kossack Stud B.V.
właściciel: M. Malinowski
trener: M. Malinowski
stajnia: SK Olszany
KARIERA WYŚCIGOWA:
3-letnim (tr H. Otermans):
22.07. Duindigt. 1800m – 1-y / 5 koni
15.08. Ostenda (The Abu Dhabi International 3 Years Old Arabian Horses Championship, G2) 1800m – 3-i / 8
07.10. Duindigt (Dutch Open Junior Championship) 1800m – 3-i / 12
28.10. Duindigt (A.V.S. Promotie-prijs) 1800m – 1-y / 6
4-letnim (tr H. Otermans):
03.03. Tuluza (Prix de Carthage - Hannibal, G2) 1600m – 3-i / 9 koni
25.05. Mülheim (Preis des DRAV) 1400m – 1-y / 8 (1’33,59”)
06.07. Hamburg (Qatar Cup) 1800m – 9-y / 12
03.08. Frankfurt (Sheikh Rashid Bin Hamdan Al Maktoum Cup) 1600m – 1-y / 8 (1’47,32”)
27.08. Duindigt (The U.A.E. President Cup Hydra, G3) 2000m – 5-y / 11
14.09. Duindigt (Adams Northern European Derby) 2150m – 3-i / 8
26.10. Baden-Baden (The President of the U.A.E. Sorouh Derby) 2000m – 6-y / 12
5-6-letnim:
nie biegał
7-letnim:
28.05.(II) 2000m – 3-i / 7 koni
- video
12.06.(III) 2000m – 3-i / 10
- video
18.06.(I) 1800m – 4-y / 10
- video
16.07.(Hcp. II) 2000m – 1-y / 12 (2’22,9” – tor elast. 3,7)
- video
04.08.(Figaro, B) 2400m – 5-y / 7
- video
21.08.(Mem. Bogdana Ziemiańskiego, I) 1800m – 3-i / 11
- video
03.09.(El Ghazi, Hcp. I) 1800m – 2-i / 6
- video
24.09.(Druida, I) 2400m – 1-y / 8 (2’50,9” – tor l.elast. 2,9)
- video
16.10.(Witraża, Hcp. I) 1400m – 9-y / 9
- video
05.11.(Embargo, A) 2400m – 8-y / 8
- video
20.11.(II) 1800m – 1-y / 6 (2’07,3” – tor l.elast. 2,9)
- video
8-letnim:
15.04.(II) 1800m – 2-i / 6 koni
- video
29.04.(II) 2000m – 1-y / 5 (2’18,2” – tor elast. 3,3)
- video
26.05.(II) 1800m – 1-y / 9 (2’04,7” – tor lekki 2)
- video
10.06.(Ofira, A) 2400m – 4-y / 7
- video
30.06.(Kurozwęk, Hcp. B) 2600m – 2-i / 13
- video
29.07.(Figaro, B) 2400m – 3-i / 6
- video
26.08.(N. Europy - Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan, A) 2600m – 7-y / 9
- video
15.09.(Wielkiego Szlema, B) 3000m – 6-y / 6
- video
20.10.(Druida, I) 2400m – 1-y / 9 (2’53,2” – tor elast. 3,5)
- video
9-letnim:
27.04. (II) 1600m – 2-i / 7 koni
- video
26.05.(El Paso, Hcp. I) 2400m – 1-y / 6 (3’03,7” – tor m.elast. 4)
- video
09.06.(Gangesa, I) 2000m – 4-y / 7
- video
14.07. Sopot (II) 1600m – 1-y / 7 (1’51,7” – tor lekki 1,6)
27.07.(Figaro, B) 2400m – 4-y / 10
- video
25.08.(Mem. Bogdana Ziemiańskiego, I) 2000m – 4-y / 6
- video
28.09.(Pierrota, A) 2400m – 7-y / 7
- video
06.10.(Witraża, Hcp. I) 2200m – 2-i / 6
- video
16.11.(Geparda - seria A, Hcp. I) 2400m – 7-y / 7
- video
10-letnim:
27.04.(Skowronka, I) 2000m – 4-y / 6 koni
- video
18.05.(Eukaliptusa, I) 2200m – 5-y / 8
- video
07.06.(Cometa, B) 2000m – 4-y / 6
- video
05.07.(Figaro, B) 2400m – 5-y / 8
- video
27.07.(Ofira, A) 2400m – 7-y / 9
- video
24.08.(Al Khalediah Poland Cup, A) 1600m – 3-i / 7
- video
06.09.(III) 1800m – 1-y / 8 (2’05,8” – tor l.elast. 3,2)
- video
20.09.(Druida, Hcp. I) 2000m – 2-i / 7
28.09.(El Ghazi, I) 2000m – 3-i / 6
- video
19.10.(Wielkiego Szlema, B) 3000m – 4-y / 5
- video
26.10.(Geparda, Hcp. I) 1800m – 4-y / 6
- video
09.11.(Hcp. II) 1600m – 3-i / 9
- video
11-letnim (23.05 - 19.07 tr R.G.-Panczew):
23.05.(II) 2000m – 4-y / 7 koni
- video
07.06.(El Paso, Hcp. I) 1800m – 4-y / 14
- video
04.07.(III) 2000m – 1-y / 11 (2’19,6” – tor l.elast. 3)
- video
19.07. Sopot (II) 2000m – 2-i / 6
02.08.(Eukaliptusa) 1600m – 2-i / 8
- video
23.08.(Memoriał Bogdana Ziemiańskiego, I) 1800m – 3-i / 9
- video
19.09.(El Ghazi, Hcp. I) 1400m – 10-y / 10
- video
10.10.(Druida, I) 2200m – 10-y / 10
- video
12-letnim:
26.06.(III) 1800m – 6-y / 9 koni
- video
10.07. Sopot (III) 1400m – 1-y / 8 (1’35,3” – tor lekki 2,5)
23.07.(IV) 1600m – 2-i / 10
- video
21.08.(H.H. Sheikha Fatima Bint Mubarak Ladies World Championship IFAHR, III) 1600m – 6-y / 10
- video